Publications Office of the EU
Prancūzija-Le Mans: Sunkvežimių remonto paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Le Mans: Sunkvežimių remonto paslaugos

  • Paskelbta
    11/09/2018
  • Galutinis terminas
    09/10/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/10/2018
  • Skirta
    18/01/2019
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRG04 Sarthe
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRG04 Sarthe
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50114100 Sunkvežimių remonto paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
440,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2018_0092_fcs_bl
Aprašymas

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Nacionalinis registracijos numeris: 24720013200014
Pašto adresas: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Vietovė: Le Mans
NUTS kodas: FRG04
Pašto kodas: 72039
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.lemans.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/10/2018 09:00
Pirkėjai
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
440,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: AD 72
Pašto adresas: 35 bd Pierre Lefaucheux
Vietovė: Le Mans
Pašto kodas: 72100
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.