Publications Office of the EU
Ispanija-Badajoz: Fluorescenciniai mikroskopai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Badajoz: Fluorescenciniai mikroskopai

  • Paskelbta
    14/06/2021
  • Galutinis terminas
    19/07/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/09/2021
  • Skirta
    22/10/2021
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Rectorado de la Universidad de Extremadura
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES431 Badajoz
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES431 Badajoz
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38515200 Fluorescenciniai mikroskopai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
591,599.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
591,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
SU.030/2021
Aprašymas

Sistema de análisis de microscopía confocal de alta resolución.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Rectorado de la Universidad de Extremadura
Nacionalinis registracijos numeris: Q0618001B
Pašto adresas: Avenida Elvas, s/n
Vietovė: Badajoz
NUTS kodas: ES431
Pašto kodas: 06006
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Rectorado de la Universidad de Extremadura
Pagrindinis adresas: https://www.unex.es/organizacion/servicios-universitarios/servicios/servicio_gestion_economica/estructura/patrimonio/contrataciones_empresa
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/09/2021 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
591,599.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
591,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: CARL ZEISS IBERIA, S.L.
Pašto adresas: Ronda de Poniente, 5
Vietovė: Tres Cantos
Pašto kodas: 28760
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.