Publications Office of the EU
Norvegija-Sandvika: Virtuvės baldai ir įrenginiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Sandvika: Virtuvės baldai ir įrenginiai

  • Paskelbta
    21/06/2016
  • Galutinis terminas
    08/08/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/08/2016
  • Skirta
    11/08/2016
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Bærum kommune Eiendom (Bærum municipality Property)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO Norge
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39141400 Įmontuojami virtuvės baldai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,600,000,036,000,000.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
16/8972
Aprašymas

Bærum kommune Property invites tenderers to an open tender competition in connection with entry into framework agreement for the purchase of kitchen fittings and simple lockers.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/08/2016 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
3,600,000,036,000,000.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Interiørdesign AS
Pašto adresas: Karenslyst alle 57
Vietovė: Oslo
Pašto kodas: 0277
Šalis: NOR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.