Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Programinės įrangos palaikymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Programinės įrangos palaikymo paslaugos

  • Pranešta
    20/09/2013
  • Paskelbta
    19/12/2013
  • Galutinis terminas
    03/02/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/02/2014
  • Skirta
    26/03/2014
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Česká republika – Ministerstvo zemědělství
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
7,700,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
7,622,000.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytnutí licenční podpory softwarových produktů platformy Hewlett-Packard „HP Dohledy” a „HP Data Protector” od data podpisu smlouvy do 31.12. 2014. Licenční podpora bude zahrnovat:
— průběžné poskytování programových korekcí (upgrade, update),
— spolupráci techniků ve střediscích HP Response Center (supportní centrum poskytovatele) s IT administrátory MZe,
— poradenství k funkcím a použití software, diagnóze a řešení problémů.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Rowan Legal, advokátní kancelář s.r.o.
Nacionalinis registracijos numeris: 28468414
Pašto adresas: Na Pankráci 1683/127
Vietovė: Praha 4
Pašto kodas: 140 00
Šalis: CZE
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/02/2014 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
7,700,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
7,622,000.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: UNITEC CS a.s.
Pašto adresas: Černokostelecká 24
Vietovė: Praha 10
Pašto kodas: 100 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.