Publications Office of the EU
Portugalija-Lisabona: Elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalija-Lisabona: Elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai

  • Skirta
    25/06/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
REN - REDE ELÉCTRICA NACIONAL, S.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PT11 Norte
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT Portugal
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45231400 Elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
54,499,369.88 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

PC-2018-000116 - EPC&M para a Ligação Centrais Offshore (Windfloat) à Rede

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
54,499,369.88 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Hengtong Optic-Electric, CO. LTD.
Pašto adresas:
Vietovė: Jiangsu
Pašto kodas:
Šalis: CHN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.