Publications Office of the EU
Prancūzija-Mecas: Aktyvintos anglys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Mecas: Aktyvintos anglys

  • Paskelbta
    24/07/2020
  • Galutinis terminas
    19/10/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/10/2020
  • Skirta
    08/12/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Haganis
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
24954000 Aktyvintos anglys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
397,920.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
20FF003
Aprašymas

Fourniture de charbon actif pour l'unité de valorisation énergétique.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2020_foLIvEmqAr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/10/2020 17:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
397,920.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Jacobi Carbons France SASU
Pašto adresas: 261 boulevard Voltaire
Vietovė: Paris
Pašto kodas: 75011
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.