Publications Office of the EU
Furnizare dotări pentru Cabinet, în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” finațat prin PNRR pentru Colegiul Național ,Nicolae Iorga”. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Furnizare dotări pentru Cabinet, în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” finațat prin PNRR pentru Colegiul Național ,Nicolae Iorga”.

  • Paskelbta
    31/01/2024
  • Galutinis terminas
    06/03/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/03/2024
  • Skirta
    26/08/2024
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Colegiul National "Nicolae Iorga"
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO221 Brăila
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39300000 Įvairūs įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
24,493.00 RON
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
4205505/2024/4
Aprašymas

Obiectul contractului constă în „Furnizare dotări pentru Cabinet în cadrul proiectului «Educație pentru performanță»”, conform cerințelor solicitate în caietul de sarcini, astfel: propunerea tehnică va fi întocmită conform caietului de sarcini, parte integrantă din prezenta documentație de atribuire. Valoarea totală estimată este 42.117,64 lei fără TVA, defalcata astfel: Monedă: RON Lot 1 mobilier - 16.193,64 fără TVA Lot 2 materiale didactice – 1.431,00 fără TVA Lot 3 echipament IT - 24.493,00 fără TVA Numarul de zile pana la care ofertantii pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor cu 11 zile

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
required
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/03/2024 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.