Publications Office of the EU
Spausdinti kaip paslaugą - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Spausdinti kaip paslaugą

  • Paskelbta
    18/03/2026
  • Galutinis terminas
    23/04/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/04/2026
  • Skirta
    02/06/2026
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE224 Skåne län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB (NSVA), 556765-3786, kviečia suinteresuotus tiekėjus teikti pasiūlymus dėl Print kaip paslaugos pirkimo.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/04/2026 01:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
5,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Perfect Print Sverige AB
Pašto adresas:
Vietovė: Stockholm
Pašto kodas: 18766
Šalis:
Vietovė: Konica Minolta Business Solutions Sweden Aktiebolag
Pašto adresas:
Vietovė: KISTA
Pašto kodas: 16446
Šalis:
Vietovė: Ricoh Sverige AB
Pašto adresas:
Vietovė: SOLNA
Pašto kodas: 17129
Šalis:
Vietovė: Citedo AB
Pašto adresas:
Vietovė: Johanneshov
Pašto kodas: 12162
Šalis:
Vietovė: Avoki Solutions AB
Pašto adresas:
Vietovė: Solna
Pašto kodas: 16973
Šalis:
Vietovė: Technix IT AB
Pašto adresas:
Vietovė: Nacka
Pašto kodas: 13131
Šalis:
Vietovė: Canon Svenska Aktiebolag
Pašto adresas:
Vietovė: Stockholm
Pašto kodas: 16988
Šalis:
Vietovė: itm8 Sverige AB
Pašto adresas:
Vietovė: Malmö
Pašto kodas: 21532
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.