Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Falkensee: Pastatų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Falkensee: Pastatų statybos darbai

  • Paskelbta
    17/06/2019
  • Galutinis terminas
    17/07/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/07/2019
  • Skirta
    24/09/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Falkensee
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE408 Havelland
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE408 Havelland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45210000 Pastatų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,161,903.14 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
SF2019/109
Aprašymas

Neubau Kita/ Hort
Los 02 Rohbauarbeiten.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Falkensee
Pašto adresas: Falkenhagener Straße 43/49
Vietovė: Falkensee
NUTS kodas: DE408
Pašto kodas: 14612
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Fachbereich Hochbau
Pagrindinis adresas: https://www.falkensee.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT9YYDYY32
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/07/2019 13:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,161,903.14 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Perleberger Hochbau GmbH
Pašto adresas: Schwarzer Weg 5
Vietovė: Perleberg
Pašto kodas: 19348
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.