Publications Office of the EU
Italija-Omegna: Operacinės įrenginiai ir instrumentai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Italija-Omegna: Operacinės įrenginiai ir instrumentai

  • Paskelbta
    19/04/2014
  • Galutinis terminas
    10/06/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    12/06/2014
  • Skirta
    14/08/2014
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Azienda Sanitaria Locale VCO — Regione Piemonte
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITC14 Verbano-Cusio-Ossola
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33162000 Operacinės įrenginiai ir instrumentai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
350,100.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
348,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
N.GARA 5564114; N. CIG 57226765A0
Aprašymas

Fornitura di attrezzature sanitarie per le nuove sale operatorie del Presidio Ospedaliero di Verbania.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Azienda Sanitaria Locale ASL VCO
Pašto adresas: Via Mazzini 117
Vietovė: Omegna
Pašto kodas: 28887
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: Ufficio Protocollo
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/06/2014 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
350,100.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
348,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Trumpf Med Italia Srl
Pašto adresas: Via Cesare Battisti 31/C
Vietovė: Limena
Pašto kodas: 35010
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.