Publications Office of the EU
Ispanija-Massalfassar: Dekoratyvinių ir poilsio sodų priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Massalfassar: Dekoratyvinių ir poilsio sodų priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    23/12/2022
  • Galutinis terminas
    08/02/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/03/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Alcaldia del Ayuntamiento de Massalfassar
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77311000 Dekoratyvinių ir poilsio sodų priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
257,543.23 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
1650/2022
Aprašymas

Contrato de servicios de jardinería de las zonas verdes y arbolado viario del municipio de Massalfassar

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Alcaldia del Ayuntamiento de Massalfassar
Nacionalinis registracijos numeris: P4616500G
Pašto adresas: Plaza de la Iglesia, 5
Vietovė: Massalfassar
NUTS kodas: ES523
Pašto kodas: 46560
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Alcaldia del Ayuntamiento de Massalfassar
Pagrindinis adresas: http://www.massalfassar.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/03/2023 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
257,543.23 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.