Publications Office of the EU
Prancūzija-Le Cannet: Pagaminto valgio tiekimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Le Cannet: Pagaminto valgio tiekimo paslaugos

  • Paskelbta
    02/02/2018
  • Galutinis terminas
    05/03/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/03/2018
  • Skirta
    11/06/2018
  • Šiandien
    07/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Mairie du Cannet
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55520000 Pagaminto valgio tiekimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
960,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
240,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
MAPA 2018-001
Aprašymas

Il s’agit de prestations de traiteurs relevant de l’article 28 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 comprenant la fourniture et la livraison de produits alimentaires pour les cocktails, ainsi que tous les repas organisés par la Ville du Cannet dans le cadre de son activité municipale.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Mairie du Cannet
Pašto adresas: 20 bd Sadi Carnot
Vietovė: Le Cannet
NUTS kodas: FRL03
Pašto kodas: 06110
Šalis: FRA
Asmuo ryšiams: Service des marchés
Pagrindinis adresas: www.lecannet.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/03/2018 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.