Publications Office of the EU
Belgija-Evere: Karinės gynybos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Evere: Karinės gynybos paslaugos

  • Paskelbta
    09/08/2014
  • Galutinis terminas
    23/09/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/09/2014
  • Skirta
    16/10/2014
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
MRMP-L/S – Direction générale material resources – division marchés publics – section "Land Systems" – sous-section "Services"
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BE Belgique/België
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
75221000 Karinės gynybos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
535,785.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
MRMP-L/S-15LS307-F03
Aprašymas

Contrat ouvert (2015-2018) relatif à l'assistance dépannage (avec véhicules de remplacement) pour véhicules commerciaux légers de la défense.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/09/2014 11:20
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
535,785.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: VAB NV
Pašto adresas: Pastoor Coplaan 100
Vietovė: Zwijndrecht
Pašto kodas: 2070
Šalis: BEL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.