Publications Office of the EU
Lenkija-Boguszów-Gorce: Miškininkystės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Boguszów-Gorce: Miškininkystės paslaugos

  • Paskelbta
    19/10/2020
  • Galutinis terminas
    19/11/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/11/2020
  • Skirta
    11/01/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Wałbrzych z siedzibą w Boguszowie-Gorcach
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77200000 Miškininkystės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
9,954,679.32 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
9,555,435.50 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
10
Pasiūlymo referencinis numeris
SA.270.23.2020.ACH
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2020 r., poz. 6 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz podwozu drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wałbrzych w roku 2021.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Skarb Państwa, PGL LP, Nadleśnictwo Wałbrzych z siedzibą w Boguszowie-Gorcach
Pašto adresas: ul. Miła 2
Vietovė: Boguszów-Gorce
NUTS kodas: PL517
Pašto kodas: 58-372
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Agnieszka Chlipała
Pagrindinis adresas: http://www.walbrzych.wroclaw.lasy.gov.pl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/11/2020 08:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.