Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    11/06/2021
  • Galutinis terminas
    12/07/2021
  • Atšaukta
    16/07/2021
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Správa železnic, státní organizace
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ01 Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71322000 Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
12,703,834.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
S8014/2021-SŽ-SSV-Ú3
Aprašymas

Obsahem stavby je vybudování traťové části systému vlakového zabezpečovače ETCS úrovně 2 (L2) v úseku Modřice (včetně) – Adamov (včetně), včetně automatických vstupů do oblastí ETCS s přilehlých tratí.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.spravazeleznic.cz/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/07/2021 09:30
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
12,703,834.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.