Publications Office of the EU
Nabava dviju vatrogasnih cisterni za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nabava dviju vatrogasnih cisterni za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju

  • Paskelbta
    02/09/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
  • Galutinis terminas
    02/10/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/10/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
GRAD ŠIBENIK
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: HR034 Šibensko-kninska županija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144210 Ugniagesių automobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
496,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
JN 2026-52
Aprašymas

Nabava dviju vatrogasnih cisterni u dvije grupe za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/10/2026 12:00
Pirkėjai
DVD "ŽIRJE"
DVD ZLARIN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.