Publications Office of the EU
Lenkija-Krokuva: Serveriai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Krokuva: Serveriai

  • Paskelbta
    12/05/2021
  • Galutinis terminas
    10/06/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/06/2021
  • Skirta
    19/07/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48820000 Serveriai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
291,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
252,000.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
DFP.271.23.2021.KK
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu serwerowego wraz z oprogramowaniem, instalacją i udzieleniem licencji na korzystanie z oprogramowania.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.soldea.pl/epz/epz/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/06/2021 11:01
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
291,000.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
252,000.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Data Experts Sp. z o. o.
Pašto adresas: ul. Wyczółki 71
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 02-820
Šalis: POL

Vietovė: DS Comp Sylwia Dulak
Pašto adresas: oś. Kościuszkowskie 6/229
Vietovė: Kraków
Pašto kodas: 31-858
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.