Publications Office of the EU
Prancūzija-Salon-de-Provence: Gaisrų gesinimo įrenginių priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Salon-de-Provence: Gaisrų gesinimo įrenginių priežiūros paslaugos

  • Skirta
    28/12/2018
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Mairie de Salon-de-Provence
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50413200 Gaisrų gesinimo įrenginių priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
167,656.40 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
18270000
Aprašymas

Le présent accord cadre comprend les opérations de maintenance préventive systématique des extincteurs, couvertes par un forfait annuel, (Mission 1) ainsi que les opérations de maintenance corrective et fourniture éventuelle d'extincteurs neufs en cas de remplacement ou de nouvelles installations (Mission 2), qui feront l'objet de bons de commandes.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
167,656.40 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SARL Mondialfeu
Pašto adresas: 8 avenue de la Moutte, ZI La Valampe
Vietovė: Châteauneuf-les-Martigues
Pašto kodas: 13220
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.