Publications Office of the EU
Lietuva-Utena: Medicinos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lietuva-Utena: Medicinos įranga

  • Paskelbta
    28/10/2020
  • Galutinis terminas
    25/11/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/11/2020
  • Skirta
    07/12/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Viešoji įstaiga Utenos ligoninė
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Pirkėjo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33100000 Medicinos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
246,500.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
8
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Šis pirkimas skaidomas į 8 (aštuonias) pirkimo dalis:
— I pirkimo dalis. Optinis biometras su staliuku – 1 kompl.,
— II pirkimo dalis. Plyšinė lempa – 1 vnt.,
— III pirkimo dalis. A skeneris – 1 vnt.,
— IV pirkimo dalis. Spektrinis optinis koherentinis tomografas –1 vnt.,
— V pirkimo dalis. Oftalmologinis mikroskopas – 1 vnt.,
— VI pirkimo dalis. Fakoemulsifikacinė sistema akių chirurgijai,
— VII pirkimo dalis. Oftalmologinių instrumentų rinkinys kataraktos operacijoms atlikti,
— VIII pirkimo dalis. Operacinis oftalmologinis stalas – 1 vnt.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Viešoji įstaiga Utenos ligoninė
Nacionalinis registracijos numeris: 183854143
Pašto adresas: Aukštakalnio g. 3
Vietovė: Utena
NUTS kodas: LT
Pašto kodas: LT-28151
Šalis: LTU
Asmuo ryšiams: Jolanta Kaselytė
Pagrindinis adresas: https://www.utenosligonine.lt
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=546096&B=PPO
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/11/2020 09:45
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.