Publications Office of the EU
Bulgarija-Sofija: Miestų planavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Sofija: Miestų planavimo paslaugos

  • Skirta
    19/04/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
СТОЛИЧНА ОБЩИНА
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71410000 Miestų planavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
8,950.00 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Изработване на проект за ПУП-ИПР за изграждане на корекция на река "Михайловска" и озеленяване за части от м. "кв. Михайлово", м. "Бански рид" и м. "Бански рид - балнеоложка зона", район "Банкя", Столична община

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
8,950.00 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: ГЕОГРАФСКА ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА - СОФИЯ ЕООД
Pašto adresas: ул. Сердика №.5 ет.4 и 5
Vietovė: гр. София
Pašto kodas: 1000
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.