Publications Office of the EU
Bulgarija-Kazanlak: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Bulgarija-Kazanlak: Statybos darbai

  • Skirta
    20/03/2017
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Община Казанлък
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG344 Стара Загора
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG344 Стара Загора
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
523,176.40
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
522,215.78 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

„Изпълнение на Инженеринг — проектиране и изпълнение на СМР във връзка с реализацията на Националната програма за енергийна ефективност на многофамилните жилищни сгради на територията на Община Казанлък, на сграда с административен адрес ул.„Цар Иван Шишман“ № 17“ съгласно технически спецификации, приложените Обследване за енергийна ефективност и Технически паспорт.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
523,176.40
Galutinė sutarties vertė
522,215.78 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: „Агрострой СП“ ООД
Pašto adresas: ул. „Тракия“ № 19
Vietovė: Казанлък
Pašto kodas: 6100
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.