Publications Office of the EU
Dämmung und Brandschutz - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dämmung und Brandschutz - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B

  • Paskelbta
    13/03/2026
  • Galutinis terminas
    17/04/2026
  • Skirta
    24/06/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle Bau
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45321000 Šiluminės izoliacijos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
85,508.09 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
PR1184129-3900-B
Aprašymas

Dämmung und Brandschutz - 70-00211-3900-21

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabe.fraunhofer.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://vergabe.fraunhofer.de
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Preis
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
85,508.09 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Prisma Bauisolierung GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Schönefeld
Pašto kodas: 12529
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.