Publications Office of the EU
Ispanija-Barselona: Transporto sistemų konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Barselona: Transporto sistemų konsultacinės paslaugos

  • Paskelbta
    18/06/2021
  • Galutinis terminas
    07/09/2021
  • Skirta
    20/09/2022
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Diputación de Barcelona
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71311200 Transporto sistemų konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
210,743.80 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
144,477.68 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
2020/15050
Aprašymas

REDACCIÓN DE PLANES DE MOVILIDAD URBANA SOSTENIBLE DEL CSA-2020

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Diputación de Barcelona
Nacionalinis registracijos numeris: P0800000B
Pašto adresas: C/ Comte d'Urgell, 187, edificio del Reloj, 4.ª planta
Vietovė: Barcelona
NUTS kodas: ES511
Pašto kodas: 08036
Šalis: ESP
Pagrindinis adresas: https://seuelectronica.diba.cat/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.