Publications Office of the EU
Ispanija-Alcalá de Henares: Valikliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Ispanija-Alcalá de Henares: Valikliai

  • Paskelbta
    18/12/2018
  • Galutinis terminas
    18/01/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/01/2019
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Alcalá de Henares
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39830000 Valikliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
309,917.36 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
6073
Aprašymas

Suministro de materiales para el Servicio Municipal de Limpieza.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Alcalá de Henares
Nacionalinis registracijos numeris: P2800500G
Pašto adresas: C/ Cervantes, 12
Vietovė: Alcalá de Henares
NUTS kodas: ES300
Pašto kodas: 28801
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Alcalá de Henares
Pagrindinis adresas: http://www.ayto-alcaladehenares.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/01/2019 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
309,917.36 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.