Publications Office of the EU
Prancūzija-Salon-de-Provence: Inžineriniai tyrimai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Salon-de-Provence: Inžineriniai tyrimai

  • Skirta
    24/05/2019
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Mairie de Salon-de-Provence
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71335000 Inžineriniai tyrimai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
11,365.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
M2 19-001
Aprašymas

La ville de Salon-de-Provence souhaite acquérin r uterrain pour un projet à maîtrise d’ouvrage collective ou publique, en l’occurrence la reconstruction d’un établissement hospitalier.
Avant d’acquérir ce terrain, la commune souhaite être en mesure d’apprécier toutes les contraintes techniques susceptibles d’avoir un impact significatif sur la faisabilité de ce projet.
S’agissant d’un projet d’envergure, la commune souhaite connaitre l’état des sols, les phénomènes de ruissellement ou de stagnation, ainsi que les contraintes techniques pouvant grever ou impacter le terrain pressenti.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.