Publications Office of the EU
E-Madridas: Vartotojų programinės įrangos kūrimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madridas: Vartotojų programinės įrangos kūrimo paslaugos

  • Paskelbta
    30/11/2011
  • Galutinis terminas
    12/01/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/02/2012
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Instituto Nacional de Estadística INE
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES España
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72230000 Vartotojų programinės įrangos kūrimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,845,762.71 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
01001740063N
Aprašymas

Servicios de asistencia técnica para el análisis y programación del desarrollo de nuevos sistemas y el mantenimiento de los sistemas informáticos Internet/Intranet de la Subdirección General de Tecnologías de la Información y las Comunicaciones del INE, y de los elementos software adicionales que permitan la ejecución de los mismos.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Registro General del INE
Pašto adresas: Estebanez Calderon, 2
Vietovė: Madrid
Pašto kodas: 28020
Šalis: ESP
Pasiūlymus galima teikti
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/02/2012 13:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
1,845,762.71 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.