Publications Office of the EU
Čekija-Chlumec: Elektromobiliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Chlumec: Elektromobiliai

  • Paskelbta
    14/05/2020
  • Galutinis terminas
    17/06/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/06/2020
  • Skirta
    26/08/2020
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Palivový kombinát Ústí, státní podnik
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144900 Elektromobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,790,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,500,000.00 CZK
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
A734 a A738
Aprašymas

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 2 ks víceúčelových užitkových elektromobilů (N1) včetně wallboxů a 2 ks osobních elektromobilů (M1), včetně wallboxů.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.pku.cz/vz00000190
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/06/2020 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.