Publications Office of the EU
E-Korunja: Įrenginių remontas ir priežiūra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

E-Korunja: Įrenginių remontas ir priežiūra

  • Paskelbta
    17/11/2011
  • Galutinis terminas
    26/12/2011
  • Skirta
    09/03/2012
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Diputación Provincial de A Coruña
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES111 A Coruña
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45259000 Įrenginių remontas ir priežiūra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
108,895.76 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
347,813.04 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
7815/2011
Aprašymas

Servicios de mantenimiento de las instalaciones de calefacción, agua caliente sanitaria, frio, glp gas natural, aire acondicionado y ventilación de los edificios de la Diputación Provincial de A Coruña.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
108,895.76 EUR
Galutinė sutarties vertė
347,813.04 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Misturas Obras e Proxecto, S.A.
Pašto adresas: Camiño da Cima, 24 Baixo
Vietovė: Ourense
Pašto kodas: 32004
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.