Publications Office of the EU
Lenkija-Łódź: Farmacijos produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Łódź: Farmacijos produktai

  • Paskelbta
    22/02/2014
  • Galutinis terminas
    02/04/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/04/2014
  • Skirta
    29/09/2014
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33600000 Farmacijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,671,202.80 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,591,593.84 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
25/ZP/14
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/04/2014 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,671,202.80 PLN
Galutinė sutarties vertė
1,591,593.84 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Komtur Polska Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Puławska 405a
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 02-801
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.