Publications Office of the EU
PL-Rokietnica: Kredito teikimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Rokietnica: Kredito teikimo paslaugos

  • Paskelbta
    24/05/2011
  • Galutinis terminas
    04/07/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/07/2011
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL418 Poznański
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66113000 Kredito teikimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,490,704.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP.271.5.2011
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego na sfinansowanie deficytu budżetu gminy w roku 2011 w wysokości 4 649 560 PLN.
1). Planowany okres kredytowania - od podpisania umowy do 31.12.2020.
2). Waluta - PLN
3). Oprocentowanie: stopa procentowa WIBOR 3M dla depozytów trzymiesięcznych z dnia 11.5.2011 roku powiększona o marżę bankową uwzględniającą wszystkie dodatkowe koszty Banku jakie poniesie Zamawiający. Zamawiający nie przewiduje naliczenia przez Wykonawcę żadnych opłat i prowizji z tytułu udzielenia kredytu.
4). Karencja w spłacie kredytu – spłata rat kredytu od I kwartału 2013 roku.
5). Spłata kapitału kwartalnie, odsetek w okresach miesięcznych.
6).Proponowane kwoty spłat:
Lata rata.
2013 rok - 183 284,00 PLN (4 raty po 45 821 PLN)
2014 rok - 483 284,00 PLN (4 raty po 120 821 PLN)
2015 rok – 483 284,00 PLN (4 raty po 120 821 zł)
2016 rok – 483 284,00 PLN (4 raty po 120 821 PLN)
2017 rok – 583 284,00 PLN (4 raty po 145 821 PLN)
2018 rok – 583 284,00 PLN (4 raty po 145 821 PLN)
2019 rok – 583 284,00 PLN (4 raty po 145 821 PLN)
2020 rok - 1 266 572,00 PLN (4 raty po 316 643 PLN)
Razem: 4 649 560,00 PLN.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania w całości kredytu.
7). Spłata rat kredytu płatna do 25 każdego kwartału.
8). Dostępność środków od dnia podpisania umowy do 31.12.2011 roku.
Odsetki naliczane są w tym okresie od faktycznego zadłużenia.
9). Zabezpieczenie spłaty kredytu stanowić będzie weksel in blanco.
10). Odsetki od kredytu naliczane będą w okresach miesięcznych i płatne w okresach miesięcznych do dnia 25 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/07/2011 12:10
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,490,704.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.