Publications Office of the EU
Neišimtinės preliminariosios sutarties dėl pastatų tikrinimo pagal DIN 1076 sudarymas taikant atvirą procedūrą - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Neišimtinės preliminariosios sutarties dėl pastatų tikrinimo pagal DIN 1076 sudarymas taikant atvirą procedūrą

  • Paskelbta
    30/10/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
  • Galutinis terminas
    16/01/2028
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/01/2028
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Die Autobahn GmbH des Bundes - NL Südbayern
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71631450 Tiltų inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
AP010900193
Aprašymas

Preliminariosios sutarties dalykas yra civilinės inžinerijos statinių pagrindiniai bandymai ir paprasti struktūriniai bandymai pagal DIN 1076 atskiruose bandymų paketuose, padalytuose į šias dvi dalis: 1 dalis. Tiltai, triukšmo užtvaros, atraminės sienos, tuneliai ir kiti inžineriniai statiniai (išskyrus kelio ženklus) Numatyta sudaryti sutartį dėl specifikacijose aprašytos paslaugos taikant atviro konkurso procedūrą. Preliminarioji sutartis, kuriai taikoma priėmimo procedūra, pirmą kartą įsigalioja 2026 m. kovo 1 d. ir baigiasi 2028 m. vasario 29 d., atsižvelgiant į sutartinio pratęsimo galimybę. Siekiant atsižvelgti į potencialių rangovų įvairovę pagal leidimo modelį, kiekvienai įmonei, atitinkančiai leidimo sąlygas, bus leidžiama prisijungti prie preliminariosios sutarties tomis pačiomis sąlygomis per visą sutarties galiojimo laikotarpį.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabe.autobahn.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://vergabe.autobahn.de
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/01/2028 12:00
BVPŽ kodas

71631450 - Tiltų inspektavimo paslaugos

45200000 - Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai

45000000 - Statybos darbai

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.