Publications Office of the EU
Ispanija-Palma: Motorinių transporto priemonių draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Palma: Motorinių transporto priemonių draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    23/06/2018
  • Galutinis terminas
    20/07/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/08/2018
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES53 Illes Balears
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES53 Illes Balears
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66514110 Motorinių transporto priemonių draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
837,568.75 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
CC 1/2018 AM
Aprašymas

Contratación centralizada del servicio de seguros de vehículos del parque móvil de la Comunidad Autónoma de les Illes Balears y de su sector público instrumental.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Nacionalinis registracijos numeris: S0711001H
Pašto adresas: C/ Palau Reial, 17
Vietovė: Palma
NUTS kodas: ES53
Pašto kodas: 07001
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Pagrindinis adresas: http://www.caib.es/sites/M12060709170917137027/ca/informacio_general-50301/?campa=yes
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/08/2018 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
837,568.75 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.