Publications Office of the EU
Lietuva-Vilnius: Inžinerinio projektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lietuva-Vilnius: Inžinerinio projektavimo paslaugos

  • Skirta
    08/11/2018
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Pirkėjo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
149,200.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
140,200.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Parengto „Oro uosto perono rekonstravimas, Rodūnios kelias 2, Vilnius“ techninio projekto korektūra, išleidžiant atnaujintą versiją.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
149,200.00
Galutinė sutarties vertė
140,200.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: UAB „Sweco Lietuva“
Pašto adresas:
Vietovė: Vilnius
Pašto kodas:
Šalis: LTU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.