Publications Office of the EU
Tender for the Supply, Delivery and Installation of an Aircondition and Ventilation System at ARB Complex for the Għarb Local Council - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tender for the Supply, Delivery and Installation of an Aircondition and Ventilation System at ARB Complex for the Għarb Local Council

  • Paskelbta
    08/07/2025
  • Galutinis terminas
    22/07/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/07/2025
  • Skirta
    23/09/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gharb Local Council
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: MT001 Malta
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42520000 Vėdinimo įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
68,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

The subject of this tender is the supply, delivery and installation of an air condition and ventilation system at Arb Complex for the Għarb Local Council. The place of acceptance of the supplies shall be at Arb Complex, Għarb, the time-limits for the execution of the contract shall be three (3) weeks.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12317001
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12317001
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/07/2025 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: The tender was awarded to the cheapest and technically compliant bidder.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 1
Apskaičiuotoji vertė
68,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Titan International Limited
Pašto adresas:
Vietovė: TA XBIEX [Ta' Xbiex]
Pašto kodas: XBX 1407
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.