Publications Office of the EU
Izoliaciniai šuoliai siekiant užkirsti kelią paukščių iškrovimui elektros energijos infrastruktūroje - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Izoliaciniai šuoliai siekiant užkirsti kelią paukščių iškrovimui elektros energijos infrastruktūroje

  • Paskelbta
    12/08/2025
  • Galutinis terminas
    05/09/2025
  • Atšaukta
    27/11/2025
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Atšaukta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
31650000 Izoliaciniai įtaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
104,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
43-M-345/25
Aprašymas

Izoliaciniai šuoliai siekiant užkirsti kelią paukščių iškrovimui elektros energijos infrastruktūroje

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/09/2025 10:00
Award method
Cijena ponude
Apskaičiuotoji vertė
104,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.