Publications Office of the EU
Prancūzija-Albert: Architektūros ir susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Albert: Architektūros ir susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    10/05/2023
  • Galutinis terminas
    15/06/2023
  • Skirta
    07/11/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
com de communes du pays du coquelicot
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRE23 Somme
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
20,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
S-2023-10
Aprašymas

maîtrise d'oeuvre pour la création du siège de la communauté de communes du Pays du Coquelicot

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marchespublics596280.fr
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Other
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
20,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: groupement Bplusb architectures / nortec ingenierie / kietudes / qualivia ingenierie / eacm
Pašto adresas: 60 rue Sainte Catherine
Vietovė: Lille
Pašto kodas: 59800
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.