Publications Office of the EU
Bulgarija-Zlatograd: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Zlatograd: Statybos darbai

  • Paskelbta
    16/01/2015
  • Galutinis terminas
    23/02/2015
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/02/2015
  • Skirta
    17/03/2015
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
„Южноцентрално държавно предприятие“, ТП „Държавно горско стопанство Златоград“
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG424 Смолян
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
78,500.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Избраните изпълнители ще извършват поддръжка, текущ ремонт на съществуващи горски пътища, както и строителство на временни горски пътища, осигуряващи достъп до обектите, включени за ползване през 2015 г. по заявка на възложителя.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/02/2015 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
78,500.00 BGN
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: „Крис-МТ“ ООД
Pašto adresas: ул. „Перелик“ № 43
Vietovė: Мадан
Pašto kodas: 4900
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.