Publications Office of the EU
Švedija-Kiruna: Apgriuvusių pastatų atnaujinimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Kiruna: Apgriuvusių pastatų atnaujinimas

  • Paskelbta
    21/02/2018
  • Galutinis terminas
    12/04/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/04/2018
  • Skirta
    23/04/2018
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Kirunabostäder Aktiebolag
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45262690 Apgriuvusių pastatų atnaujinimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
38,282,600.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
2018/5
Aprašymas

Objektet omfattar utvändig renovering av 6 st bostadshus samt invändig renovering av 5 st bostadshus.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afibvsuqqi&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/04/2018 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
38,282,600.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Personalbolaget i Kiruna AB
Pašto adresas: Arent Grapegatan 31 D
Vietovė: Kiruna
Pašto kodas: 981 32
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.