Publications Office of the EU
Prancūzija-Rennes: Kelių tiesimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Rennes: Kelių tiesimo darbai

  • Paskelbta
    04/07/2017
  • Galutinis terminas
    12/09/2017
  • Skirta
    28/11/2017
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Département d'Ille et Vilaine
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233120 Kelių tiesimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,121,292.75 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
17ET3-06
Aprašymas

rd 795 — déviation de Dol-de-Bretagne — 3e phase terrassements, assainissements et chaussées

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: soit envoyées par recommandé par accusé de réception au Département d'ille et Vilaine — pôle RH Performances de Gestion / Direction des Finances — service Commande Publique- secrétariat de la Commission d'appel d'offres — 1, avenue de la Préfecture — cS 24 218 — 35042 Rennes Cedex
Pašto adresas: soit déposées contre récépissé au Département d'ille et Vilaine — pôle RH Performances de Gestion / Direction Finances — service Commande Publique — secrétariat de la Commission d'appel d'offres — 5, avenue de Cucillé — batiment Cucillé2 (batiment modulaire)
Vietovė: Rennes
NUTS kodas: FR523
Pašto kodas: 35042
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: https://marches.e-megalisbretagne.org/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marches.e-megalisbretagne.org/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
2,121,292.75 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Groupement Lessard Tp/Keravis SASU
Pašto adresas: Le Pont de Pierre
Vietovė: Brehand
Pašto kodas: 22510
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.