Publications Office of the EU
Prancūzija-Šamberis: Remonto ir priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Šamberis: Remonto ir priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais

  • Paskelbta
    06/06/2019
  • Galutinis terminas
    05/07/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/07/2019
  • Skirta
    16/08/2019
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
OPAC de la Savoie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK27 Savoie
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK27 Savoie
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50700000 Remonto ir priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,100,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,100,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
19046ser01
Aprašymas

Entretien des installations individuelles de chauffage du patrimoine de l'OPAC de la Savoie — Accord-cadre à bons de commande.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.opac-savoie.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/07/2019 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.