Publications Office of the EU
Ispanija-Barselona: Biologinių atliekų pašalinimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Barselona: Biologinių atliekų pašalinimo paslaugos

  • Paskelbta
    07/10/2017
  • Galutinis terminas
    28/11/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/12/2017
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Fundació Parc Científic de Barcelona
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES España
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES España
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90524300 Biologinių atliekų pašalinimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
390,257.88 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
05/17-CO
Aprašymas

El objeto de la licitación es la contratación del servicio de retirada, transporte, gestión y eliminación de residuos biosanitarios, químicos y otros residuos industriales producidos en los laboratorios de investigación del Parc Científic de Barcelona (PCB).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Fundació Parc Científic de Barcelona
Nacionalinis registracijos numeris: G61482832
Pašto adresas: c/ Baldiri Reixac, 10-12, Edificio Clúster-Oficines, planta 1ª
Vietovė: Barcelona
NUTS kodas: ES
Pašto kodas: 08028
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: M.ª del Carmen Sanz
Pagrindinis adresas: www.pcb.ub.edu
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/12/2017 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.