Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Baden-Baden: Kompiuterinė įranga ir reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Baden-Baden: Kompiuterinė įranga ir reikmenys

  • Paskelbta
    12/05/2021
  • Galutinis terminas
    07/06/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/06/2021
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Südwestrundfunk
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,200,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
EU-I/T 1/2021
Aprašymas

Die öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten sind zur Erfüllung ihrer Aufgaben auf eine leistungsfähige und funktionierende IT-Infrastruktur im Sendungs- und Produktionsbereich zwingend angewiesen. Hierzu gehören auch Industrierechner im 19“ Format, die überwiegend für den direkten Einbau in die Sende- und Produktionsstudios bzw. über KVM-Lösungen in zentrale Geräteräume der einzelnen Rundfunkanstalten aber auch für andere Aufgaben vorgesehen sind. Die Industrierechner 19“ befinden sich im 24/7-Dauereinsatz und stellen sende- und produktionsrelevante Anwendungen bereit. Dieser Umstand erfordert ein hohes Maß an Zuverlässigkeit und Verfügbarkeit für die zu beschaffenden Industrierechner im 19“ Format.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Südwestrundfunk
Pašto adresas: Einkauf IT/Technik, Hans-Bredow-Straße,
Vietovė: Baden-Baden
NUTS kodas: DE121
Pašto kodas: 76530
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.swr.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://it-vergabe.eu/vergabe/angebot/44057d75571eb97c7b79658b8be291ec
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/06/2021 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,200,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.