Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Leopoldshöhe: Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Leopoldshöhe: Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai

  • Paskelbta
    25/06/2021
  • Galutinis terminas
    23/07/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/07/2021
  • Skirta
    07/09/2021
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gemeinde Leopoldshöhe über den Kreis Lippe - Der Landrat
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA45 Lippe
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA45 Lippe
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45200000 Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,603,216.36 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
IKZ-113/2021
Aprašymas

Die Gemeinde Leopoldshöhe beabsichtigt den Bau eines Multifunktionalen Neubaus an der Felix-Fechenbach-Gesamtschule in Leopoldshöhe. Gegenstand dieser Ausschreibung sind die erforderlichen Rohbauarbeiten

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/DD15D752-DB16-4743-AF62-55E4082CF89F
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/07/2021 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,603,216.36 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Hartmann Bau GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Borgentreich
Pašto kodas: 34434
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.