Publications Office of the EU
Atskirai surenkamų perdirbamų atliekų rūšiavimas ir pakavimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Atskirai surenkamų perdirbamų atliekų rūšiavimas ir pakavimas

  • Paskelbta
    30/09/2025
  • Galutinis terminas
    31/10/2025
  • Skirta
    26/12/2025
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Communauté de communes de la Dombes
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK21 Ain
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,200,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,056,170.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
M202509
Aprašymas

Atskirai surenkamų perdirbamų atliekų rūšiavimas ir pakavimas: rūšiuojamojo surinkimo atliekų (popieriaus dėžių „nuo durų iki durų“ ir makulatūros dėžių) priėmimas ir svėrimas, rūšiuojamojo surinkimo „nuo durų iki durų“ įvairių medžiagų perdirbamų atliekų (buitinės pakuotės, spausdintas popierius ir popierius grafiniais tikslais) rūšiavimas ir pakavimas, rūšiuojamojo popieriaus ir popieriaus (popieriaus, laikraščių, knygų, žurnalų ir kt.), surinktų atliekų dėžėse, rūšiavimas ir pakavimas, atsisakymo rūšiuoti tvarkymas: rūšiavimas, pakavimas, vežimas ir perdirbimas, - siuntų į Dombeso komunų bendrijos (CCD) nurodytus sektorius organizavimas, - 1,02 kategorijos srauto transportavimas ir utilizavimas

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marchespublics.ain.fr/entreprise/consultation/509095?orgAcronyme=ad_272
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://marchespublics.ain.fr/entreprise/consultation/509095?orgAcronyme=ad_272
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus: Prix des prestations
Tipas: price
Aprašymas: Prix des prestations
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60.00
Kriterijus: Valeur technique : 2.1- Organisation du tri et du conditionnement des déchets – 29 points 2.2- Moyens humains employés pour la réalisation du service – 5 points 2.3- Communication avec la Communauté de communes de la Dombes et modalités de suivi de l’exécution du service – 4 points 2.4- Certification – 2 points
Tipas: quality
Aprašymas: Valeur technique
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40.00
Apskaičiuotoji vertė
1,200,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,056,170.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: PAPREC GRAND EST
Pašto adresas:
Vietovė: CHASSIEU
Pašto kodas: 69680
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.