Publications Office of the EU
Italija-Roma: Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Roma: Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos

  • Paskelbta
    27/12/2022
  • Galutinis terminas
    15/02/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/02/2023
  • Skirta
    28/09/2023
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Agenzia del Demanio - Struttura per la Progettazione
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI45 Frosinone
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71240000 Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
744,086.65 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
627,248.58 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

servizi di progettazione definitiva ed esecutiva da redigere e restituire in modalità BIM, coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, ed incarico opzionale di direzione lavori, CSE, contabilità dei lavori e accatastamento, finalizzati all’intervento di adeguamento sismico della Questura e Polizia Stradale - Via Vado del Tufo, Frosinone - Codice Bene: FRB1053

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.acquistinretepa.it
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/02/2023 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
744,086.65 EUR
Galutinė sutarties vertė
627,248.58 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Sidoti Engineering SRL
Pašto adresas:
Vietovė: Albano Laziale
Pašto kodas:
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.