Publications Office of the EU
Skalbimo operacijų valdymas ir RAM-INEXPLORÉ plokščiakalnio EXPE4 (IGH) zonoje esančių graužikų linijų priegloba, priežiūra ir priežiūra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Skalbimo operacijų valdymas ir RAM-INEXPLORÉ plokščiakalnio EXPE4 (IGH) zonoje esančių graužikų linijų priegloba, priežiūra ir priežiūra

  • Paskelbta
    14/10/2025
  • Galutinis terminas
    12/11/2025
  • Skirta
    14/01/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
CNRS Délégation Occitanie Est
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRJ13 Hérault
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85210000 Naminių gyvūnų jauniklių augyklos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
290,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
600,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2025-BIOCAMPUS-25
Aprašymas

Šio bendrojo susitarimo tikslas – patikėti išorės paslaugų teikėjui integruotą operacijų, būtinų tinkamam RAM-INEXPLORÉ plokščiakalnio EXPE4 zonos, esančios Monpeljė Arnaud de Villeneuve miestelyje, veikimui, valdymą. EXPE4 zona yra viena iš RAM-INEXPLORÉ technologinės plynaukštės, kuri yra Monpeljė gyvūnų augalų tinklo (RAM) „BioCampus Montpellier Research Support Unit“ (UAR 3426 CNRS, US009 INSERM ir Monpeljė universiteto) komponentų technologinė plynaukštė, zonų. Ši paslauga apima skalbimo operacijas ir graužikų linijų prieglobą, techninę priežiūrą ir priežiūrą EXPE4 zonoje. Be šių operacijų, prie tinkamo šios srities veikimo prisideda įvairios papildomos paslaugos.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.gouv.fr/entreprise
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.marches-publics.gouv.fr/entreprise
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Valeur technique : 60 points
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prix : 30 points
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Valeur environnementale : 10 points
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Apskaičiuotoji vertė
290,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
600,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: JANVIER LABS
Pašto adresas:
Vietovė: SAINT BERTHEVIN CEDEX
Pašto kodas: 53941
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.