Publications Office of the EU
Tiesioginis sutarčių dėl apgyvendinimo ir papildomų paslaugų teikimo pabėgėliams, atvykstantiems į Airiją dėl Ukrainos konflikto, skyrimas. 2023 m. IV ketv. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Tiesioginis sutarčių dėl apgyvendinimo ir papildomų paslaugų teikimo pabėgėliams, atvykstantiems į Airiją dėl Ukrainos konflikto, skyrimas. 2023 m. IV ketv.

  • Skirta
    09/09/2024
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Department of Children, Equality, Disability, Integration and Youth
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: IE061 Dublin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55110000 Apgyvendinimo viešbučiuose paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
837,675.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Ukraine Q4 2023
Aprašymas

Paslaugos, dėl kurių sudarytos šios sutartys, yra apgyvendinimo ir papildomos paslaugos pabėgėliams, atvykstantiems į Airiją dėl Ukrainos konflikto: • maitinimo paslaugos • valymas, • skalbyklos; • tam tikrų vartojimo reikmenų tiekimas; • Apsaugos paslaugos

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
BVPŽ kodas
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
837,675.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Gormanstown Park Ltd.
Pašto adresas:
Vietovė: Tipperary
Pašto kodas: Tipperary
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.