Publications Office of the EU
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych

  • Paskelbta
    22/02/2024
  • Galutinis terminas
    25/03/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/03/2024
  • Skirta
    18/04/2024
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL636 Słupski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
24110000 Pramoninės dujos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,836,267.70 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,564,453.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
13/PN.2024
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych dla szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku oraz przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/03/2024 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Cena
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
2,836,267.70 PLN
Galutinė sutarties vertė
2,564,453.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Messer Polska sp. z o. o.
Pašto adresas:
Vietovė: Chorzów
Pašto kodas: 41-503
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.