Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Leidenas: Greitosios medicinos pagalbos automobiliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nyderlandai, Olandija-Leidenas: Greitosios medicinos pagalbos automobiliai

  • Paskelbta
    06/09/2022
  • Galutinis terminas
    07/10/2022
  • Skirta
    23/01/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL Nederland
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL Nederland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34114121 Greitosios medicinos pagalbos automobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
826,250.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Z/22/005764
Aprašymas

Levering van 3 ALS Ambulances met een optie op de levering van nog 2 ambulances i.v.m. vroegtijdige vervanging of uitbreiding van het wagenpark

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Nacionalinis registracijos numeris: 11998501
Pašto adresas: Parmentierweg 49
Vietovė: Leiden
NUTS kodas: NL
Pašto kodas: 2316 ZV
Šalis: NLD
Asmuo ryšiams: Laurens Rorive
Pagrindinis adresas: http://www.rdoghm.nl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ce86e858126e49e0f78a2b023a83a319
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
826,250.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Visser B.V.
Pašto adresas: Brailleweg 7
Vietovė: LEEUWARDEN
Pašto kodas: 8912BL
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.