Publications Office of the EU
REAGENTI IN POTROŠNI MATERIAL ZA IMUNOHEMATOLOŠKO TESTIRANJE KRVODAJALCEV, PACIENTOV IN ARHIVIRANJE VZORCEV - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

REAGENTI IN POTROŠNI MATERIAL ZA IMUNOHEMATOLOŠKO TESTIRANJE KRVODAJALCEV, PACIENTOV IN ARHIVIRANJE VZORCEV

  • Paskelbta
    25/04/2025
  • Galutinis terminas
    06/05/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/05/2025
  • Skirta
    18/06/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SI032 Podravska
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33140000 Medicinos reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
JN-54781
Aprašymas

Predmet javnega naročila je nabava reagentov in potrošnega materiala za imunohematološko testiranje krvodajalcev, pacientov in arhiviranje vzorcev.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=54781
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=54781
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/05/2025 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Merilo: • najnižja končna vrednost ponudbe brez DDV
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: DIAHEM, trgovina na debelo s farmacevstkimi in medicinskimi izdelki, d.o.o.
Pašto adresas:
Vietovė: Lovrenc na Dravskem polju
Pašto kodas: 2324
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.